Image Alt

Innowacyjny Trening EMS

Previous
Next

trening ems

To nic innego jak elektrostymulacja mięśni, EMS – (z ang. Electrical Muscle Stimulation) to nowoczesna forma treningu stosowana w sporcie oraz fizjoterapii pozwalająca na osiągnięcie rezultatu porównywalnego do osiąganego po serii intensywnych ćwiczeń na siłowni – skierowana do osób, które nie chcą lub nie mogą z przyczyn zdrowotnych ćwiczyć w tradycyjny sposób. Trening EMS odbywa się w specjalnym stroju wyposażonym w elektrody podające impulsy, które powodują skurcz mięśni. Podczas treningu stymulowane są wszystkie parte mięśni jednocześnie.

TRENING OUTDOOR

Poza treningiem w przestrzeni wewnętrznej Centrum Treningu Zdrowotnego świadczy innowacyjne usługi w oparciu o autorskie modele treningowe z zastosowaniem metody EMS oraz elementów outdoorowych, dzięki czemu możliwe jest łączenie aktywności fizycznej z naturalnymi zasobami obszaru i istniejącą zewnętrzną infrastrukturą sportową. Prowadzimy treningi na świeżym powietrzu z elementami jazdy na rowerze, biegania czy nordic walking.

Previous
Next
Previous
Next

trening grupowy

Praca w grupie to ogrom zróżnicowania, wspólnej zabawy i wzajemnej motywacji. Zajęcia grupowe EMS to innowacyjne rozwiązanie prowadzone są maksymalnie w sześcioosobowych grupach z wykorzystaniem specjalnych strojów wyposażonych w elektrody, ćwiczenia wykonywane są pod okiem doświadczonego trenera. Prowadzimy treningi o stopniu zaawansowania dobranym do potrzeb grupy. Oferta dostosowana jest do potrzeb klientów zgodnie z opracowanymi modelami treningowymi.

INNOWACYJNE MODELE CTZ

W naszym centrum wdrożyliśmy szereg innowacyjnych modeli treningowych dostosowanych do różnych grup wiekowych i różnych problemów zdrowotnych. Jeśli cierpisz na ból kręgosłupa, zmagasz się z nadwagą lub chcesz uaktywnić się mimo zaawansowanego wieku dobrze trafiłeś! Nasze centrum proponuje specjalne modele treningowe dla osób starszych – SENIOR FIT 30 MINUT ponadto wyjątkowe modele treningowe dla osób z nadwagą i otyłością – REDUKCJA 45 MINUT a także szereg ćwiczeń dla osób z dolegliwościami bólowymi w obrębie kręgosłupa – BÓL 30 MINUT. Wszystkie te modele są innowacyjną własną koncepcją z zastosowaniem stymulacji EMS i posiadają rekomendacje państwowych jednostek naukowych.

zalety elektrostymulacji

Trening trwa jedynie 30 minut, a daje efekty porównywalne 2 godzinnym ćwiczeniom na siłowni!

Wystarczą jedynie 2 treningi w tygodniu po 30 minut i zdrowe odżywianie

Trening EMS bardzo dobrze wzmacnia mięśnie i stawy, dzięki czemu, zapobiega ewentualnym kontuzjom

Benefits

Podczas treningu pracuje nawet 350 mięśni jednocześnie!

Trening dzięki swojej wyjątkowej formie odbywa się bez poczucia fizycznego zmęczenia

Trening EMS pomaga również w lepszym krążeniu, a za tym idzie, zapobiega ewentualnym zawałom

Benefits

idealny dla ciebie

Lubisz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Treningi EMS są właśnie dla Ciebie! Dzięki zaawansowanej technologii, mamy szeroką możliwość dostosowania intensywności i rodzaju treningu do danej osoby. Właśnie dlatego trening EMS jest dla wszystkich bez względu na wiek. Nie zależenie od tego czy dopiero zaczynasz, czy masz już duże doświadczenie. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze!

0
czas treningu
0
stymulacja mięśni
0
efekty

apartamenty

Poznaj luksusowe apartamenty nad morzem!

innowacyjny trening

Poznaj nowoczesną metodę treningową EMS elektrostymulacji mięśni.

masaże

Zadbaj o swoje dobre samopoczucie korzystając z masaży relaksacyjnych.

Group of young people doing running workout

oferta okazjonalna

Zapoznaj się z naszą wyjątkową ofertą dla najbardziej wymagających!

masz pytanie?

Świetnie! Napisz do nas wiadomość, a my wkrótce odezwiemy się do Ciebie z odpowiedzią!

ul. Na Mierzei 5
76-032 Mielno
tel. +48 797 042 578
tel. +48 511 592 612
sofit.mielno@gmail.com

  ASK
  WASZE OPINIE

  Bardzo blisko do morza, cicha i spokojna okolica, bez miejskiego zgiełku i hałasu. Przemiła i profesjonalna obsługa. Nowe miejsce z dużym potencjałem.

  Antoni J.

  Wspaniałe otoczenie bliskość jeziora i morza stanowi to miejsce wyjątkowym. Poranna kawa na tarasie, widok na las i śpiew ptaków. Z dala od zgiełku a zarazem blisko do rozrywek i atrakcji, do centrum Mielna było ok. 2 km. Bardzo nowoczesny wystrój apartamentu. Skorzystałam też z dodatkowego treningu elektrostymulacji - poleca! Nie sądziłam, że takie super przeżycie, trenerka dała mi wycisk 😉

  Ewa W.

  Piękne miejsce z pięknymi widokami! Apartament był bardzo dobrze wyposażony, czysty i schludny. Oprócz tego, świetną sprawą jest fakt, że na miejscu można zrobić trening czy pójść na masaż 🙂 Serdecznie Polecam!

  Wiktoria N.

  Miałam okazję wypocząć w apartamencie i skorzystać z treningu EMS. Pierwszy raz miałam styczność z elektrostymulacją i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona - można się zmęczyć. Apartament to najwyższy standard, nowocześnie urządzony, a przy tym z szeroką ofertą. Z pewnością wrócę tu niedługo.

  Żaneta J.
  • Portrait of Woman Wearing Headscarf
  • Beautiful woman drinking coffee on the windowsill
  • Woman
  English EN German DE Polish PL