Image Alt

O Nas

CENTRUM TRENINGU ZDROWOTNEGO

Miejsce powstało z myślą o łączeniu aktywnego stylu życia z regeneracją w pięknej scenerii nad polskim morzem. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, przestronne i jasne wnętrza urządzone z niebywałym smakiem. Idealna lokalizacja pozwala by w pełni cieszyć się nadmorskimi urokami. Pobyt w naszym centrum to coś więcej niż tylko wypoczynek. Luksusowe apartamenty nad Bałtykiem oraz strefa fitness zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku. Dzięki bogatej ofercie, na miejscu dostaniesz wszystko czego potrzebujesz. Od nowoczesnej formy treningu EMS po relaksacyjny masaż.

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA

Nasz obiekt, choć położony blisko centrum, znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni. Centrum położone jest wśród drzew, a od ustronnej plaży dzieli nas zaledwie dwieście metrów. W żadnym innym miejscu nie zobaczysz takiego wschodu i zachodu słońca, jak tutaj. Nigdzie nie doznasz takiej wolności, spoglądając w głąb bezkresnego nieba. Co więcej od jeziora Jamno dzieli nas jedynie 100 m więc poranną kawę można wypić na pomoście. Na naszych Gości czekają nie tylko apartamenty premium we wspaniałej okolicy, ale również dodatkowe atrakcje.

BOGATA OFERTA

W naszych apartamentach doskonale poczują się miłośnicy sportu i zdrowego stylu życia. W końcu kto powiedział, że odpoczynek polega tylko na leżeniu?  Podczas pobytu zrobisz innowacyjny EMS oraz zadbasz o regenerację wybierając się na masaż. Wszystko w jednym miejscu nad pięknym polskim morzem!

Disinfecting furniture in hotel room

BEZPIECZEŃSTWO COVID

Największą zalet obiektu jest jego kameralność. Przy wejściu znajdują się środki do dezynfekcji rąk dla naszych gości, a nasz personel dba o regularną dezynfekcję wszystkich powierzchni: klamek, stołów, krzeseł, włączników światła, a także sprzętów do ćwiczeń. Ponadto każdy pokój jest odpowiednio dezynfekowany, generalnie sprzątany przed przyjazdem Gości. Nasi pracownicy są wyposażeni w środki ochrony indywidualnej. Jednocześnie prosimy naszych gości o przestrzeganie wprowadzonych obostrzeń. W strefach ogólnodostępnych na terenie centrum obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa oraz zachowywanie bezpiecznego odstępu.

English EN German DE Polish PL